NEWS: Francuskie przewody ESPRIT – Audio-Mix Konin

Od nagrania po uszy – skrupulatnie wybrałeś źródło, wzmacniacz i głośniki swojego systemu hi-fi. Aby umożliwić Ci wykorzystanie wszystkich cech i ujawnienie całej muzykalności Twojego systemu, Esprit opracowuje kable od ponad 20 lat, mając konkretny cel: zapewnić transport przekazu muzycznego z największą wiernością oryginalnemu nagraniu i przy najbardziej płynnej i naturalnej artykulacja, działając jako prawdziwy wektor muzykalności w sercu Twojego systemu.

Każda seria kabli stanowi zwieńczenie metodycznych badań nad przewodnikami i izolatorami, prowadzonych na bieżąco przez firmę Esprit w celu stworzenia produktów o najlepszych parametrach, które zostały poddane najbardziej wymagającym testom i odsłuchom w całym procesie rozwoju. Wiedza i innowacyjność Esprit (w tym autorskie złącza) napędzana jest także ciągłym dialogiem z klientami w poszukiwaniu najbardziej muzycznych rozwiązań.

Profesjonaliści są zgodni: kable Esprit w niezrównany sposób wydobywają naturalne, bogate harmonicznie i dynamiczne właściwości Twojego systemu hi-fi. Kiedy ich słuchasz, ujawniają wszystkie nieoczekiwane wcześniej emocje związane z audiofilską reprodukcją dźwięku w mocnym i zrównoważonym systemie. Kable Esprit są dostępne wyłącznie u wybranych sprzedawców, którzy wprowadzą Cię w ich urzekającą muzykalność i zaproponują najlepsze rozwiązanie Esprit dla Twojego systemu hi-fi.

Mogliśmy zaoferować Ci najpiękniejsze kable na świecie, błyszczące i wykorzystujące w jubilerstwie najcenniejsze materiały. Jednak nasze klejnoty nie są po to, żeby je można było zobaczyć, ale żeby je usłyszano, a raczej nie po to, żeby je usłyszano, ponieważ ich cisza i neutralność są owocami naszego powołania, jakim jest opracowywanie i wytwarzanie instrumentów o wysokiej wierności, a zatem o bardzo dużej precyzji, i o oczekiwanej długości życia wśród najlepszych istniejących. Niektórzy nasi klienci używają tych samych kabli od ponad 25 lat, nawet nie poddając ich modernizacji. Naszym jedynym wymaganiem jest to, że szanujemy interpretację muzyczną i emocje, jakie wnosi na wszystkich koncertach miłośników i innych audiofilów. Materiały, które testujemy przed ich odrzuceniem lub wyselekcjonowaniem, mają jedynie na celu przekazanie sygnału bez zniekształceń, deformacji czy jakichkolwiek innych zanieczyszczeń. Po zaprojektowaniu jego złożonej konstrukcji każdy nowy kabel poddawany jest bezlitosnej kontroli swojego twórcy i są składane ręcznie, sprawdzane na każdym etapie, aż do ostatecznego testu. Dlatego ponad 20 lat temu zdecydowaliśmy się zaoferować Państwu możliwie najbardziej dyskretne kable, ponieważ w naszych oczach (a zwłaszcza w naszych uszach), liczy się tylko muzyka.

Link do produktu: https://www.audio-mix.pl/category/strefa-marek-esprit?horizontal

Dystrybucja w Polsce

Audio-Mix Sławomir Piotr Kurek
ul. Jasna 1, 62-510 Konin
zobacz mapę

+48 63 240 69 85
+48 508 097 185
sklep@audio-mix.pl
Audio-Mix_Konin
GG:2725379