NEWS: iFi Audio w dystrybucji 21Distribution !

iFi Audio w dystrybucji 21Distribution!

Pabianicka firma 21Distribution nie przestaje się rozrastać w zakresie dystrybucyjnym. Od pierwszego grudnia 2023 roku wzięli oni pod swoje skrzydła giganta rynku audio słuchawkowego, czyli firmę iFi i zostali jej dystrybutorem na naszym rynku. To ważny krok do przodu dla 21Distribution, ponieważ w ich ofercie dystrybucyjnej do tej pory znajdowały się głównie firmy z zakresu „dużego” sprzętu, a nowy producent skupia się na produktach z kategorii PC Audio oraz elektroniki słuchawkowej. W ich ofercie znajdziemy również elementy zasilające, czy przewody.

iFi Audio zostało założone w 2012 roku przez Thorstena Loescha oraz Vincenta Luke’a. W ciągu 11 lat istnienia firma zdobyła uznanie wśród wielu audiofili, melomanów, ale i wielu użytkowników, którzy nie nazwaliby się w taki sposób, a po prostu oczekiwali lepszego brzmienia. Firma w dalszym ciągu kontynuuje swoją początkową misję zapewniania jak najlepszej jakości dźwięku, zarówno w kwestii stacjonarnych, jak i mobilnych sprzętów.

Do najważniejszych i najbardziej popularnych urządzeń możemy zaliczyć między innymi serię iFi Zen, w której znajdziemy przetwornik cyfrowo analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym, wzmacniacz słuchawkowy, przedwzmacniacz gramofonowy, odbiornik Bluetooth, a także transport sieciowy. Wszystkie produkty zostały szybko polubione przez użytkowników na całym świecie, nie tylko dzięki brzmieniu, ale również za sprawą kompaktowego designu.

Jeśli mowa o projekcie bryły swoich produktów, to nie można zapomnieć o przykuwających wzrok produktach takich jak iFi iDSD Neo 2, czy iFi iDSD Diablo 2. Nietypowa forma zapewnia zainteresowanie, a cudowne brzmienie sprawia, że pozostajemy z nimi na dłużej.

Spytaj swojego ulubionego dealera o ofertę iFi Audio i zachwyć się dźwiękiem!

21Distribution
95-200 Pabianice, Reymonta 12
www.21Distribution.pl