AC RECORDS i audiomuzofans.pl nawiązują współpracę.

Miło nam poinformować, że portal audiomuzofans nawiązał współpracę z nowym, ale z cenionym na rynku wydawnictwem AC Records. Główną postacią AC Records jest Adam Czerwiński, założyciel wydawnictwa i muzyk, który współtworzy historię polskiego jazzu. Występował z wieloma polskimi jazzmanami m.in. Wojciechem Karolakiem, Janem Ptaszynem Wróblewskim, Jarosławem Śmietaną, ale także możemy go usłyszeć w nagraniach z Nigelem Kennedym, Robertem Plantem i wieloma innymi Wielkimi światowego i polskiego jazzu. Płyty wydane przez AC Records charakteryzują się high-endową jakością, genialnym nagraniem i masteringiem, w czym na pewno dużą zasługę ma znane studio muzyczne “Abbey Road Studios”, z którym współpracuje wydawnictwo p. Adama.  Co ciekawe AC Records to nie tylko wydawnictwo, ale również pierwszy polski klub winylowy, w którym w ramach subskrypcji możemy nabyć płyty z limitowanej edycji oraz dowiedzieć się ciekawostek o procesie powstawania płyt.

 

 

 

 

Adam Czerwiński organizuje również wiele ciekawych spotkań, w trakcie których dzieli się swoją wiedzą na temat jazzu oraz opowiada o procesie nagrywania i produkcji  płyt winylowych. Na jednym z takich spotkań w warszawskim sklepie audio SoundClub (zdj poniżej) redakcja audiomuzofans miała okazję poznać płyty AC Records.

 

 

Jakość, którą usłyszeliśmy, skłoniła nas do nawiązania współpracy i dzięki niej mamy możliwość odsłuchiwania płyt genialnie zrealizowanych w czasie redakcyjnych testów sprzętu audio.

Zapraszamy do udziału w klubie winylowym AC Records.

 

Kontakt z AC Records

kontakt@acrecords.pl

Vinyl Club & Sklep 

sklep@acrecords.pl
poniedziałek-piątek 9-16

 

redakcja audiomuzofans.pl