beyerdynamic prezentuje model DT 770 PRO X Limited Edition

beyerdynamic prezentuje model

DT 770 PRO X Limited Edition na targach NAMM

Z okazji 100-lecia firmy, specjalizująca się w dźwięku firma beyerdynamic z Heilbronn prezentuje limitowaną wersję modelu DT 770 PRO X Limited Edition na targach NAMM Show 2024. Słuchawki są produkowane w Niemczech i rozszerzają właściwości referencyjnego modelu DT 770 PRO o najnowszą technologię przetwornika, odłączany przewód oraz zwiększony komfort noszenia. Słuchawki DT 770 PRO X Limited Edition będą dostępne w sklepie internetowym beyerdynamic oraz u specjalistycznych sprzedawców od końca kwietnia.

Znajomy dźwięk i nieoczekiwana elastyczność

Od czasu swojego debiutu w połowie lat 80., model DT 770 PRO uważany jest za najlepszy wybór wśród profesjonalnych słuchawek studyjnych. Muzycy i producenci z całego świata doceniają nie tylko jakość dźwięku, ale także solidne wykonanie i wysoki komfort noszenia. Model DT 770 PRO X Limited Edition, to kolejny etap w ramach cenionej serii słuchawek.

Model limitowanej edycji opiera się na sprawdzonym dźwięku DT 770 PRO: potężne basy, szczegółowe wysokie tony i pierwszorzędna odpowiedź impulsowa. Umożliwia to potężny dynamiczny przetwornik dźwięku STELLAR.45, od 2021 roku zapewniający precyzyjną reprodukcję dźwięku w słuchawkach studyjnych DT 700 PRO X i DT 900 PRO X. Zwiększoną elastyczność zapewnia 3-metrowy, wymienny kabel z 3-pinowym mini złączem XLR. Kolejną nowością jest umieszczone w pałąku wgłębienie, które chroni potencjalnie wrażliwe na ból obszary głowy, zapewniając szczególnie wysoki komfort noszenia. Jak zwykle w przypadku słuchawek studyjnych beyerdynamic, opaska na głowę i welurowe poduszki nauszników można w razie potrzeby wymieni

.

„Model DT 770 PRO X Limited Edition oferuje wszystkie te cechy, które doprowadziły beyerdynamic na szczyt sektora słuchawek studyjnych. Dzięki najnowszej technologii przetwornika i odłączanemu przewodowi, słuchawki są propozycją dla nowoczesnych muzyków i producentów, którzy rozwijają swoją kreatywność na różnych polach”, podkreśla Andreas Rapp, Dyrektor Zarządzający beyerdynamic. “Model limitowanej edycji to nie tylko kontynuacja naszej historii. To także podziękowanie dla naszej społeczności, która od dawna czekała na model DT 770 PRO z wymiennym kablem i systemem przetwornika STELLAR.45,” dodaje Rapp.

Pod względem wyglądu nie ma wątpliwości, że to hołd dla modelu DT 770 PRO. Jubileuszowy emblemat wytłoczony w kolorze srebrnym odnosi się do 100-letniej historii tradycyjnego niemieckiego producenta.

DT – dwuliterowa historia sukcesu

Założona w 1924 roku przez Eugena Beyera firma z siedzibą w Heilbronn od dokładnie 100 lat dąży do doskonałości dźwięku. beyerdynamic odegrał decydującą rolę przede wszystkim w kształtowaniu rozwoju i produkcji słuchawek. Dzięki licznych innowacjom, takim jak pierwsze dynamiczne słuchawki stereo DT 48 (1937), wytrzymała studyjna legenda DT 100 (1965) i ceniony na całym świecie model DT 770 PRO (1985), firma z Heilbronn jest obecnie uważana za punkt odniesienia w dziedzinie profesjonalnych słuchawek studyjnych. Po premierze modeli PRO X, DT 700 PRO X i DT 900 PRO X w 2021 roku, nowocześni twórcy otrzymują obecnie najlepszy dźwięk do produkcji muzycznej, podcastingu i streamingu. Model DT 770 PRO X Limited Edition otwiera kolejny rozdział w historii producenta audio: łączy podstawowe cechy klasycznego modelu DT 770 PRO z elastycznością serii PRO X, czyniąc go idealnym wyborem dla twórców i właścicieli profesjonalnych studiów.

Dostępność i cena

Model DT 770 PRO X Limited Edition będzie dostępny od końca kwietnia w sugerowanej cenie detalicznej €199,00 (899 PLN) w sklepie internetowym na stronie www.beyerdynamic.com oraz u specjalistycznych sprzedawców.