NEWS: Głośniki Elipson-seria Heritage inspirowana latami 70

Głośnik Elipson Heritage XLS 15 jest inspirowany monitorami audio z lat 70-tych.

Elipson Heritage XLS 15

Zdecydowana, modułowa estetyka vintage dzięki dwóm dostarczonym podstawom. Ale
poza designem, na pierwszym miejscu jest zawsze brzmienie.
Ten kompaktowy 3 drożny głośnik dostrojony w konstrukcji bass reflex z rozszerzonym portem skierowanym do przodu wykorzystuje nowy celulozowy przetwornik niskotonowy o
średnicy 30 cm z mocnym magnesem, nowy przetwornik średniotonowy o średnicy 55 mm
obejmujący prawie trzy oktawy i wreszcie jedwabną kopułkę wysokotonową o średnicy 22 mm wywodzącą się ze słynnego głośnika wysokotonowego z naszego flagowego modelu z serii Prestige Facet.
Precyzyjna regulacja amplitudy o 2 dB umożliwia dostosowanie poziomów średnich i wysokich częstotliwości do pomieszczenia odsłuchowego lub upodobań słuchacza.
Ponadto, możliwe jest wykorzystanie podstawy nachylonej pod kątem 7° (w zestawie) w celu uzyskania idealnej fazy akustycznej lub opcjonalnej metalowej podstawy, która podnosi głośnik o 19 cm.
Szybkość i kontrola basu, definicja i odciążenie średnich tonów, delikatność i rozciągnięcie wysokich częstotliwości charakteryzują sygnaturę dźwiękową głośnika Elipson Heritage XLS15.

Elipson XLS 11

Ten kompaktowy, 3 drożny głośnik oparty na konstrukcji bass reflex ze skierowanym do przodu, rozszerzonym portem wykorzystuje nowy celulozowy głośnik niskotonowy o średnicy 8 cali, wywodzący się z 12 calowego głośnika niskotonowego XLS 15. Pozostałe jednostki napędowe są identyczne, a mianowicie: nowy 2,2 calowy przetwornik średniotonowy obejmujący prawie trzy oktawy i wreszcie jedwabna kopułka wysokotonowa o średnicy 0,87 cala, wywodzaca się ze słynnego głośnika wysokotonowego z naszego flagowego modelu serii Prestige Facet. Precyzyjna regulacja amplitudy o 2 dB umożliwia dostosowanie poziomów średnich i wysokich częstotliwości do pomieszczenia odsłuchowego lub upodobań słuchacza. Dodatkowo, opcjonalny metalowy stojak nachylony pod kątem 5° (Elipson Heritage XLS Stand 1) może być wykorzystany w celu uzyskania idealnej fazy akustycznej i podniesienia tego głośnika o 22 cm.

HERITAGE XLS 7 to młodsze rodzeństwo i najnowszy dodatek do naszej oferty Heritage XLS. Wyróżnia się na tle pozostałych głośników w kolekcji mniejszymi rozmiarami, ale nie daj się zwieść. Ten głośnik ma mocny charakter i jest w stanie dostarczyć niezwykłe właściwości akustyczne, zapewniając całkowite zanurzenie w muzyce.
Ten głośnik, charakteryzujący się stylem vintage, wyposażony został w 6.5 calowy przetwornik średniotonowy z masy celulozowej i 0.8 calowy przetwornik wysokotonowy z jedwabną kopułką oraz
wytłumioną tylną komorą, zapewniając doskonałą reprodukcję dźwięku i absolutnie urzekające wrażenia słuchowe.

Ceny są bardzo atrakcyjne

XLS 15 – to 11 000 zł para

XLS-11 – to 8 000 zł para

I najnowszy produkt XLS 7 – 3 800 zł para.

FNCE S.A.
ul. Kurantów 3402-873 Warszawa www.fnce.eu